Финасны

Який громадський транспорт Україна планує закупити в 2019 році

У наступному році держава планує здійснити закупівлі громадського транспорту для восьми українських міст за рахунок кредитів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) під держгарантії. Як повідомляє ЦТС з посиланням на Міністерство інфраструктури України, буде закуплено 227 автобусів, 153 тролейбуса, 56 трамваїв, 35 вагонів метрополітену. Крім того,... ( подробнее )

Малкольм Тернбулл нападів Пітер Даттон у мовленні

І він вказав пальцем на людину, який спровокував переворот у керівництві, міністр внутрішніх справ Пітер Даттон.

Р-н Тернбулл був вчора виступити на гала-концерті Австралійської асоціації адвокатів вечеря в Сіднеї і хоча журналісти не були допущені на захід, його шпильки були почуті.

Репортер Ферфакс ЗМІ Михайло Козиола стояв... ( подробнее )

Зустрітися з наймолодшим у світі мільярдером чоловік ... хто теж модель

Він також наймолодшим мільярдером на планеті, після того, як дві жінки з його рідної країни.

Більшість його 4,3 мільярда доларів прийшли з норвезької рибальського сім'ї імперії, SalMar аса, один з найбільших світових виробників лосося.

У 2013 році його батько, Густав Witzoe, дав йому частку в компанії, яку він заснував.

Форбс... ( подробнее )

США відкрито погрожували країни-агресора покаранням - подробиці

Американські партнери України продовжують вести жорстку політику щодо Кремля.

Повідомляється, що Вашингтон пообіцяв агресивній Москві введення все більшої кількості санкцій рівно до тих пір, поки окупований Крим і деякі частини Донбасу не будуть повернуті під юрисдикцію офіційного Києва, повідомляє "Диалог.UA".

У Держдепі Сполучених... ( подробнее )

Росія догралася: Україна обвалила Путіну курс рубля

Тема конфлікту обговорювалася на прес-конференції, де російський президент явно ляпнув зайвого.

У четвер, 20 грудня, через агресії Росії вКерченском протоці, війни на Донбасі, окупації Крымаво другій половині дняособое увагу валютного ринку привернула щорічна прес-конференції президента Володимира Путіна, який тільки ще більше погіршив... ( подробнее )

Туреччина встановить на свої танки активний захист, вироблену за українською ліцензією

До кінця 2018 року Туреччина переоснастит першу партію модернізованих основних бойових танків М60Т Sabra комплексами активного захисту (КАЗ) Pulat, є ліцензійною копією розробленої в Україні КАЗ "Заслін-Л". Про це повідомив турецький спеціалізований ресурс Defence Turk.net.

За інформацією видання, до кінця 2018 року повинні бути модернізовані... ( подробнее )

З якими проблемами зіткнеться Київ за введення "єдиного квитка"

В Україні єдиний квиток вже введений у Львові, Харкові, Дніпрі та Тернополі. На підході — Київ. Переважно квитки введені у формі безготівкової оплати через програми Приват 24. У зазначених містах з наявністю трьох видів транспорту можливо придбати комбіновані квитки на день-тиждень-місяць проїзду.

Однак процес впровадження єдиного квитка... ( подробнее )

Рада директорів і час. Ізраїльський експерт про те, як розвивати стартапи в Україні

Pearl Cohen — міжнародна юридична фірма, з офісами в США, Ізраїлі, Великобританії, яка консультує технологічні інноваційні компанії — в числі їх клієнтів невеликі стартапи на ранній стадії, великі компанії зі списку Fortune 500, інвестори та державні інституції. Фірма представляє інтереси клієнтів у сфері інтелектуальної власності, комерційного права... ( подробнее )

Асоціації об'єдналися через аукціони для альтернативної енергії та зниження зелених тарифів

Представники профільних асоціацій, що включають понад 80% всього сектора відновлюваної енергетики, запропонували терміново ввести зміни на ринку зеленої енергетики України. Відповідний меморандум був підписаний сьогодні в Києві.

Асоціації поновлюваних джерел енергії наполягають, що запровадження аукціонної моделі стимулювання ринку відновлюваної... ( подробнее )

КС показує слова, які він говорить з батьками убитих підлітків розігнавшись

В рухомій публікацію на сторінці Департаменту поліції півночі Риджвилле Facebook вчора, неназваний співробітник написав рухомого відкритий лист до 18-річний хлопець" вони просто забронювали за перевищення швидкості.

• Помилки через падіння Меган від благодаті

• Розгніваних батьків розкрити над маленькою магазин

• Як... ( подробнее )