Строительство

Гройсман розповів, скільки "теплих кредитів" отримали ОСББ та населення

Новини Бізнесу: Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що за результатами за перше півріччя ОСББ і населення отримали "теплих кредитів на суму близько 843 млн грн

За I півріччя ОСББ і населення отримали "теплих кредитів" майже 843 млн грн. Про це на засіданні уряду під час звіту за I півріччя повідомив прем'єр-міністр України... ( подробнее )

Акція! УКРБУД для друзів!

Ми, корпорація «УКРБУД», цінуємо кожного інвестора, партнера і ради називати кожного своїм Другом!

Ми щиро дякуємо вам за те, що в таких важливих питаннях, як вибір квартири, ви довірилися саме нам. Ми цінуємо кожного Друга і щоденно докладаємо максимум зусиль, щоб примножувати ваш комфорт.

Саме тому ми запускаємо акцію для Друзів... ( подробнее )

Продаж квартир у Києві: як швидко вибрати ідеальне житло

МОМЕНТАЛЬНИЙ ПОШУК

На сайті Country.ua продаж квартир в Києві – популярний розділ оголошень. Сайт пропонує розглянути вигідні новинки на ринку вторинного житла (і не тільки), а також підібрати «квартиру мрії» по ряду основних параметрів:Ціною. Вказуйте бажані межі вартості майбутньої покупки в гривнях, доларах або євро.Станції метро. Вибираєте... ( подробнее )

Підготовка до будівництва цокольного поверху Будинку №2 РК Одеський бульвар

 

По ділянці:Ведуться роботи з прокладання зовнішніх мереж на ділянку теплотраси, каналізації, водопроводу, електрики.

Житловий Будинок № 1Зведення монолітного залізобетонного каркаса будинку: 21 поверх.Зведення газоблоком зовнішніх і міжквартирних стін: 1-я секція – 12 пов.; 2-я секція – 14 пов.; 3-я секція – 15 пов.Установка... ( подробнее )

ЖК Сонячна Рив'єра: будівництво в липні 2018 р.

18.05.2018 ЖК Сонячна Рив'єра: фото будівництва в травні 2018 р.

Довідка СтройОбзор: Новобудова «Сонячна Рів'єра» розташований в Дніпровському районі Києва. Закінчення робіт заплановано на II квартал 2018 р. Забудовник: Корпорація «Укрбуд».

Початок робіт:1 будинок: ІІ квартал 2014 р.2 дом.: ІV квартал 2014 р.

Закінчення... ( подробнее )

Установку газових лічильників засобами дистанційної передачі даних відстрочили

Новини Бізнесу: Нацкомісія з державного регулювання у сферах енергетики продовжила термін облаштування газових лічильників за допомогою дистанційної передачі даних.

Підприємствам дозволили не облаштовувати газові лічильники засобами дистанційної передачі даних до 1 травня 2019 року, передає НКРЭКУ.

"Регулятор вніс зміни до Кодексу... ( подробнее )

На будівництво дитсадків і лікарень в 19 областях виділять 1,8 млрд грн

Новини Бізнесу: Кабінет міністрів виділив 1,8 млдр грн на будівництво в регіонах дитячих садів, шкіл і медичних установ.

Уряд затвердив другий перелік інвестпрограм та проектів регіонального розвитку, які будуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2018 році. Це 288 проектів в 19 областях, на які спрямують... ( подробнее )

Міноборони зможе стверджувати проектів із збільшеною вартістю

Новини Бізнесу: Кабмін дав Міноборони право стверджувати проектів за рахунок держкоштів кошторисною вартістю від 400 млн грн.

Кабінет міністрів України надав Міністерству оборони право на затвердження проектів будівництва об'єктів і споруд забезпечення функціонування Збройних сил, які споруджуються за рахунок державних коштів, загальною... ( подробнее )

В Україні зростає кількість житла

Новини Бізнесу: За станом на початок 2018 року житловий фонд України склав 984,8 млн кв. м загальної площі, що на 6,9 млн кв. м, що вище показника на 1 січня 2017 року.

На початок року в Україні налічувалося 17 млн квартир, з яких 19,5% становили однокімнатні, 36,6% – двокімнатні, 32,6% – трикімнатні і 11,3% – з чотирма і більше кімнатами.... ( подробнее )

Київ без гарячої води: "Нафтогаз" подав зустрічний позов на "Київтеплоенерго"

Новини Бізнесу: "Нафтогаз" подав до суду зустрічний позов на "Київтеплоенерго" з вимогою виплатити заборгованість за газ.

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"подала зустрічний позов на комунальне підприємство "Київтеплоенерго"з вимогою про стягнення заборгованості за газ. Про це повідомили в прес-службі "Нафтогазу".

"4... ( подробнее )