Строительство

Колишній президент України звинуватив росіян у любові до рабства

Колишній президент України Віктор Ющенко заявив в інтерв'ю телеканалу 112, що росіянам подобається бути рабами.

«Вони такі по своїй натурі. Росіяни люблять рабство, хочуть царя, вони не прагнуть до демократії», — сказав Ющенко. Він навів у приклад висловлювання письменника Олексія Толстого, який говорив, що існує дві Русі — Київська, яка... ( подробнее )

Ігор Кушнір: для реконструкції "хрущовок" потрібна міцна законодавча база

— Поки пишуться закони, дискусії про реновації «хрущовок» будуть підніматися не один раз. І є причини, тому що на практиці впровадження програми реконструкції буде можливо виключно при виконанні ряду важливих аспектів. Міністерство каже, що при збереженні згоди 100% мешканців «хрущовки» - реконструкція неможлива. Абсолютно згоден! На досвіді стикався... ( подробнее )

Суд заарештував ділянку землі під житловим комплексом

Голосіївський районний суд заарештував земельну ділянку під житловим комплексом "Тридцять восьма перлина", яку будує одеська інвестиційно-будівельна компанія Kadorr Group на вул. Жилянська, 68 у Києві.

За даними в Єдиному державному реєстрі судових рішень, відповідне рішення суд прийняв 3 серпня, передає СтройОбзор.

Згідно з документом,... ( подробнее )

Пристрій покрівлі 6-го будинку ЖК Яскравий

Будинок №6Роботи з влаштування стін і перегородок, кладка (зовнішній контур - 82,8%, внутрішній - 59,4%)Монтаж віконних конструкцій - 55,8%Сантехнічні роботи - 25,3%Електромонтажні роботи - 4,2%Штукатурка стін - 4,2%Пристрій стяжки - 1,4%Монтаж ліфтів та пусконалагоджувальні роботи - 70%Пристрій цегляної кладки на покрівлі - 87,5%Пристрій покрівлі... ( подробнее )

Будівельна компанія " GEOS виходить на іспанський ринок

«Ми вийшли на міжнародний ринок. Саме міжнародний з точки зору наших покупців. Адже серед покупців угорської нерухомості істотну частку займають китайські інвестори і жителі інших європейських країн, крім самих угорців. Серед жителів північних європейських країн ми побачили попит на нерухомість в більш комфортних кліматичних умовах. Вони набувають... ( подробнее )

Будівництва 3-го поверху РК Vlasna

повна готовність пальового поляпристрій фундаментівкладка стін 1-3 поверхів

15.06.2018 Підготовчі роботи для утеплення даху РК Vlasna

Довідка СтройОбзор. Житловий комплекс «Vlasna» знаходиться на вулиці Івана Франка поряд з перетином з вулицею Чорновола.

Новобудова складається з 17 будинків, спроектованих в єдиному архітектурному... ( подробнее )

Будинок на Горлівської отримав сертифікат

До уваги інвесторів житлового будинку по вул. Горлівської, 215 (А, Б, В)!

У компанії «Київміськбуд» СтройОбзор поінформували, що Державною архітектурно-будівельною інспекцією України видано сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого будівництва проектної документації і готовність до експлуатації будинку з вбудованими приміщеннями... ( подробнее )

Як змінюються архітектурні і планувальні тенденції в Києві - думка

«Покупець (інвестор) розглядає зараз купівлю житла не просто як рішення проблеми, де ночувати і зберігати свої речі. Він хоче отримати задоволення від придбання житла, - додає Е. Городилів. - Тому інвестори звертають особливу увагу на естетичну привабливість фасадів, вестибюль, місця загального користування, огороджену територію ».

Крім... ( подробнее )

Будівництво ЖК Чаривне Місто в Дарницькому р-не

05.07.2018 Етап будівництва ЖК Чаривне Місто в Дарницькому р-ні Києва

Довідка СтройОбзор. 13-поверховий житловий комплекс економ-класу Чарівне місто буде розташований в Дарницькому р-ні по вул. Бориспільська, 18-26.Мінімальна ціна за м2 (грн) 14 500Мінімальна ціна за квартиру (грн) 455 840

подробнее )

Житловий комплекс "Melody Park" - I черга отримав поштову адресу!

12.06.2018 РК «Мelody Park» введений в експлуатацію

Сучасна новобудова отримала сертифікат про готовність об'єкта до експлуатації за адресою: вул. Щаслива с. Проліски Бориспільського р-ну Київської обл.

Довідка СтройОбзор. ЖК «Melody Park» розташований в 10 хв. їзди від ст. м «Бориспільська» .2 хв. до парку15 хв. до р. Бориспіль30... ( подробнее )