Строительство

"Нафтогаз": українці не повинні компенсувати переплату за імпортний газ

Новини Бізнесу: Комерційний директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко заявив, що українці не будуть компенсувати переплату за газ у березні, це повинен зробити "Газпром".

Переплату за імпортний газ в березні будуть компенсувати не українці, а російська компанія "Газпром". Про це в мережі Facebook написав комерційний директор "Нафтогаз України"... ( подробнее )

Прем'єр пообіцяв позбавитися від "радянщини" в будівництві будинків

Новини Бізнесу: Уряд буде позбавлятися від "радянщини" у сфері містобудування.

Кабінет міністрів України буде працювати над тим, щоб скасувати застарілі будівельні норми і позбутися "радянщини" у сфері містобудування.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

подробнее )

ЖК «Шевченківський» презентував демо поверх

Тепер майбутні власники квартир, а також клієнти, які тільки підшукують собі житло в столиці, можуть на місці вивчити дизайн та оздоблення холів, ознайомитися з якістю будівельних робіт.

При будівництві ЖК «Шевченківський» використовується традиційний для «Укрбуду» червона цегла. Комплекс буде мати енергоефективний навісний фасад, утеплений... ( подробнее )

Пристрій покрівлі будинку №9 ЖК Ліпінка

 

Будинок 8:Завершується зведення каркаса будівлі на даху;Продовжується влаштування покрівлі;Завершується установка віконних блоків;На завершальному етапі установки дверних блоків;Триває встановлення внутрішніх інженерних систем;Триває встановлення зовнішніх інженерних мереж.

Будинок 9:На завершальному етапі зведення каркасу будівлі;На... ( подробнее )

У Харкові з-за пориву труб тепломережі без тепла залишилися вдома, школи і лікарні

Новини Бізнесу: В Харкові в результаті поривів труб магістральної тепломережі без теплопостачання залишилися 130 багатоповерхових житлових будинків та об'єкти соціально-побутової сфери.

У Харкові через кілька поривів труб магістральної тепломережі протягом вечора суботи і ночі неділі без теплопостачання залишилися майже 130 багатоповерхових... ( подробнее )

Кличко розповів про користь системи дистанційного контролю енергоспоживання

Новини Бізнесу: В Києві система дистанційного контролю енергоспоживання вже працює в 400 установах бюджетної сфери міста, в тому числі в школах і дитячих садах.

Столична влада продовжує вводити в школах і дитсадках унікальну для України систему дистанційного контролю енергоспоживання. На сьогоднішній день така система працює в 400 установах... ( подробнее )

"Київенерго" заявляє про зростання заборгованості за тепло населенням

Новини Бізнесу: В ПАТ "Київенерго" повідомили про зростання заборгованості у споживачів теплової енергії Києва, також зросли і борги державного бюджету за опалення і воду.

Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" на 1 лютого 2018 року збільшилася на 466 млн грн - до 5,18 млрд грн. Про це повідомили у ПАТ... ( подробнее )

Мінфін повідомив про закриття казначейських рахунків ОСББ для отримання субсидій

Новини Бізнесу: Міністерство фінансів та представники об'єднань співвласників багатоквартирних будинків вирішили закрити казначейські рахунки, відкриті для отримання пільг та субсидій

Міністерство фінансів спільно з робочою групою з представників об'єднань власників багатоквартирних будинків (ОСББ) ухвалило рішення закрити казначейські... ( подробнее )

«Укрбуд» відкрив демонстраційний поверх в ЖК «Шевченківський»

Тепер майбутні власники квартир, а також клієнти, які тільки підшукують собі житло в столиці, можуть на місці вивчити дизайн та оздоблення холів, ознайомитися з якістю будівельних робіт.

При будівництві ЖК «Шевченківський» використовується традиційний для «Укрбуду» червона цегла. Комплекс буде мати енергоефективний навісний фасад, утеплений... ( подробнее )

Які фінансові інструменти лояльності пропонує своїм покупцям "Укрбуд"

Як розповіла керівник Департаменту продажів будівельної корпорації "Укрбуд" Оксана Голобородько, крім регулярних акцій, які пропонує "Укрбуд" для залучення нових інвесторів, є пропозиції для вже існуючих клієнтів. Так, якщо людина готова внести всю суму, що залишилася за невикуплені квадратні метри, то він може отримати певну знижку, передає СтройОбзор... ( подробнее )